WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Isparta Web Tasarım - Web Yazılım

Isparta Web Tasarım - Web Yazılım

12 Temmuz 2020, 22:15
Isparta Web Tasarım - Web Yazılım

Isparta Web Tasarım - Web Yazılım

Isparta Hakkında Kısa Bilgi:

Isparta' nın İlçeleri: Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu,Yalvaç ve Yenişarbademli' dir.

Coğrafyası: Akdeniz Bölgesi Göller Yöresi' nde yer alan Isparta' nın doğusunda Konya, batısında Burdur, güneyinde Antalya ve kuzeyinde Afyon illeri ile çevrilmiştir.

İlin en yüksek dağı, 2892 m. ile güneydoğuda bulunan Dedegöl Dağı' dır. Diğer önemli dağları ise; Akdağ, Topraktepe, Barla Dağı, Sultan Dağları, Güllüce Dağı ve Davraz Dağı' dır.

Akarsular genellikle göllere dökülmekte olup, sadece Aksu ve Köprü Suyu Antalya hudutları içerisinde Akdeniz' e dökülmektedir. İlin en büyük gölü, yaklaşık 468 km² ile, Türkiye' nin 4' ncü büyük gölü olan Eğirdir Gölü' dür. Bu gölün kuzey kesimine Hoyran Gölü denilmektedir. Beyşehir ile Burdur göllerinin bir bölümü de Isparta hudutları içerisindedir. Kovada-I ve Kovada-II Hidroelektrik Santrallerini çalıştıran Kovada Gölü ile Karatepe üzerinde yer alan ve bir krater gölü olan Gölcük de diğer önemli göllerdendir.

İklimi: Isparta' nın yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve yağışlıdır. Çevredeki göllerin iklim üzerinde önemli etkisi vardır. Yağışların büyük bir bölümü kış ve ilkbahar aylarında düşmektedir.

Tarihçesi: Isparta yakın çevresi ile birlikte Pisidia yöresinin önemli yerleşim merkezlerinden birisidir. Yöredeki yerleşmenin tarihi paleolitik (Eskitaş) dönemine kadar dayanmaktadır. Pisidia bölgesi M.Ö. 2000’ lerde Luvi ve Arzava topluluklarının yerleşim alanı idi. Hititler de zamanında bölgeyi ele geçirmek istemişler, ancak yüzyıllar boyu uğraşmalarına karşılık Arzava ülkesi üzerinde kesin bir egemenlik kuramamışlardır.

M.Ö. 1200’ lerde Balkanlardan gelen “Ege Göç Kavimleri” Arzava ülkesi konfederasyonunun siyasi varlığına son vermişler, Anadolu’ nun siyasi yapısını bütünüyle değiştirmişlerdir. Bu tarihten itibaren M.Ö. 8. yüzyıla kadar Firigler, M.Ö. 690’ da Lidyalılar, M.Ö. 546’ da Persler yöreye hükmetmişlerdir. M.Ö. 334’ de Büyük İskender’ le Hellenistik döneme giren Isparta’ da bu döneme ait bir yerleşim merkezi olarak Minassos (Minasın) dikkat çekmektedir. M.Ö. 323’ de Büyük İskender’ in ölümü üzerine Isparta sırası ile Bergama Krallığı’ nın, Seleukos’ ların, M.Ö. 190- M.S. 395 Roma İmparatorluğunun, M.S. 395-1204 Bizans İmparatorluğunun egemenliği altına girmiştir.

Roma Dönemine ait yerleşim merkezleri Bayat (Selevcia, Sidera)-Atabey, Apollonia-Uluborlu, Antiocheia-Yalvaç, Adada-Sarak-Sütçüler, Neopolis-Şarkikaraağaç, Debenae-Gelendost' dur.

Isparta Bizans döneminde 7. ve 9. yüzyılda yapılan idari taksimata göre bir eyalet olmuş ve dini merkez niteliği almıştır. 8. yüzyılda kısa bir süre Abbasi yönetimine giren kentin adı Arap kaynaklarında Sabart olarak geçmektedir. Kent 1204 yılında Selçuklular tarafından feth edilmiş ve Isparta’ da Türk-İslam dönemi başlamıştır. 1300 yılında Hamitoğulları egemenliğine giren kent, 1390 yılında Osmanlı topraklarına katılmıştır. Isparta 1923 yılında Cumhuriyetin ilanı ile birlikte vilayet olmuştur.

Ne Yenir: Isparta' nın ünlü, geleneksel tandır kebabının tadına merkezde çeşitli restoranlarda da bakılabilir. Eğirdir her türlü su ürününü lezzetli bir şekilde hizmete sunan bir ilçemizdir. Burada yapılan Sazan Dolmasının tadına doyum olmaz.

Ne Alınır: Isparta modern alışveriş merkezlerinin yanında geleneksel ürünlerin bulunabileceği satış merkezlerine de sahiptir. Özellikle gül ürünleri ve el dokuma halıları her mevsim satın alınabilir. Ayrıca Yalvaç ilçesinde geleneksel el sanat ürünleri, deri eşya ve keçe, geleneksel işlevlerin yanı sıra turistlik hediyelik eşya olarak da satılmaktadır.

Isparta Web Tasarım

Medyosfer Digital, Isparta' te web yazılım hizmetleriyle online dünyada ihtiyaç duyduğunuz görünürlüğü kazandırıyor. Günümüzde birçok kişi ürün ve hizmetlere internet üzerinden ulaşıyor. Aslında bu durum internetin hayatımızdaki yeri hakkında önemli bir fikir veriyor.

Isparta' te ki işletmelerin başarılı olması için değişen akımlara uyum sağlaması önemli. Dijital dünyaya adım atmayan bir işletme rakiplerinin gerisinde kalmaya mahkum olur. Ancak etkili bir web tasarımıyla teknoloji çağına ayak uydurmak mümkün olur. Medyosfer Digital, işletmelerin ihtiyaç duyduğu online görünürlüğü kapsamlı web yazılım hizmetleriyle sunuyor.

Web Yazılım Süreçleri

Medyosfer sektördeki en güncel web yazılım ve web tasarım süreçlerini benimser. Genel olarak tasarım ve uygulama sürecimiz aşağıdaki adımlardan oluşur.

 1. Konsept çalışması
 2. Kullanıcı deneyimi tasarımı
 3. Kullanıcı ara yüzü tasarımı
 4. Teknik tasarım
 5. Test ve uygulama
 6. Tasarımın arama motoru optimizasyonu

Tüm bu adımlar Isparta web tasarım sürecinde kullanıcı dostu tasarım prensiplerini benimsemek için titizlikle uygulanır. Ekibimiz konsept çalışması ve kullanıcı ara yüzü tasarımlarında müşteri ile yakın ilişkiler kurar. Böylelikle müşterinin beklentileri tam olarak anlaşılarak tasarıma yansıtılabilir.

Isparta Özel ve Kurumsal Web Yazılım

Kurumsal web siteleri şirketlerin online dünyada varlık göstermelerinin en etkili yollarından biridir. Günümüzde müşterileri ilk olarak arama motorları üzerinden ürünleri ve hizmetleri arar. Bu arama sonucunda daha güçlü online varlığı olan şirketler öne çıkar.

Isparta Web yazılım Medyosfer Digital tarafından kapsamlı olarak sunulan hizmetlerden biridir. Bunun yanı sıra şirketler kurumsal kimlik çalışmaları, kurumsal logo çalışmaları ve dijital pazarlama kampanyalarıyla online görünürlüklerini arttırabilirler. Medyosfer dijital pazarlama ve reklam ajansı olarak kurumsal ihtiyaçları her yönden karşılayacak çözümler sunuyoruz.

Ayrıca istek halinde özel projelerle de tam hayal ettiğiniz internet sitesine kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Özel web yazılım hizmeti kapsamında sitenizi tamamlayan mobil uygulamaya da sahip olabilirsiniz.

Web Tasarım Prensiplerimiz

İyi bir tasarım rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olabilir. Bu sadece sunduğunuz ürünler için geçerli değil. İnternet sitenizin ve mobil uygulamanızın iyi bir tasarıma sahip olması online dünyada fark yaratmanıza yardımcı olabilir. Medyosfer, tasarım alanındaki en iyi uygulamaları benimseyerek en iyi sonuçları sunar.

İşte web tasarım prensiplerimiz:

 1. Markanın değerlerini ve kimliğini yansıtan tasarım çalışması yapmak.
 2. Tüm reklam süreçlerinde tutarlı marka kimliği yaratmak.
 3. Web tasarımı sırasında işletmenin isteklerini ve kullanım kolaylığını hedeflemek.
 4. Teknik hatalardan arındırılmış, hızlı ve çevik internet sitesi sunmak.
 5. Mobil uygulamalarda tüm online platformlarda marka kimliğini desteklemek.

Siz de markanıza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız medyanın atmosferine doğru yola çıkın. Web yazılım ve web tasarım hizmetlerimizle hayallerinizdeki online görünürlüğe kavuşmanıza yardımcı olacağız.

Medya her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Dijital medya ve yeni medyanın altın çağını yaşadığı bu ortamda markanızın doğru kanallarda yer alması çok önemli. Medyosfer Digital, medya ve dijital pazarlama sektörüne yeni bir soluk getiriyor. “Medyadaki Atmosferiniz” markanıza yeni bir hava katacak.

 • 0 (553) 304 74 00

 • 0 (850) 441 1 178

 • bilgi@medyosfer.com

 • Merkez Mah. Seyhan Cengiz Turhan Cad. No:2 Eskipazar / KARABÜK

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı