WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Osmaniye Web Tasarım - Web Yazılım

Osmaniye Web Tasarım - Web Yazılım

12 Temmuz 2020, 22:16
Osmaniye Web Tasarım - Web Yazılım

Osmaniye Web Tasarım - Web Yazılım

Osmaniye Hakkında Kısa Bilgi:

Osmaniye' nin İlçeleri: Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas ve Toprakkale' dir.

Coğrafyası: Osmaniye, Akdeniz Bölgesi' nin doğusunda yer alır. Batıdan kuzeye doğru Orta Toroslar, doğu ve güneydoğu kesiminde Amanos (Gavur) dağları yükselir. Doğuda Gaziantep, güneyde Hatay, batıda Adana, kuzeyde ise Kahramanmaraş ile çevrilidir. Etrafını çevreleyen dağlarda irili ufaklı onlarca yayla bulunmaktadır.

İklimi: Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Osmaniye' de, yine Akdeniz bitkilerinin tamamına yakınını görmek mümkündür.

Tarihçesi: Kalkolitik ve ilk tunç çağlarında Lelegler adlı kavmin hüküm sürdüğü topraklarda daha sonraları Büyük Hitit devleti, Asur, Roma, Bizans, Selçuklular ve nihayet Osmanlı İmparatorluğu egemenliği altına girmiştir.

Cumhuriyetin ilanı ile vilayet olmuş, 1933 yılında tekrar ilçe olarak idari yapısını sürdürmüştür. 24 Ekim 1996 tarihinde eski hakkı iade edilmiş ve Osmaniye il statüsüne kavuşmuştur.

Ne Yenir: Yöre mutfağının en önemli malzemesi bulgurdur. Bu bakımdan yöresel yemeklerin çoğu bulgur ile yapılır; içli köfte, mercimek köftesi, çiğ köfte, kısır, sarmaiçi, bulgur pilavı, batırık gibi... Diğer belli başlı yemekler ise; tirşik (pancar), toğga, çiçcice (domatesli pilav), kuru fasulye, nohut yemekleri, lahana sarması, patlıcan dolması, yüksük çorbası, malota çorbası, tarhana çorbası, mevsim itibariyle çeşitli sebze yemekleri ve etli kömbedir. Ayrıca Ramazan Bayramında kuru kömbe ve pekmezli yapılır.

Ne Alınır: Kök boya ile boyanan yünlerden yapılan Karatepe kilimleri, dünyaca ünlü olup yurt dışına ihraç edilmektedir.

Karatepe ve civarı köylerde, ailelerin el işçiliği ile tahtadan yapmış oldukları kaşık, çatal ve çeşitli süs eşyaları, el sanatlarının güzel örneklerindendir.

Osmaniye Web Tasarım

Medyosfer Digital, Osmaniye' te web yazılım hizmetleriyle online dünyada ihtiyaç duyduğunuz görünürlüğü kazandırıyor. Günümüzde birçok kişi ürün ve hizmetlere internet üzerinden ulaşıyor. Aslında bu durum internetin hayatımızdaki yeri hakkında önemli bir fikir veriyor.

Osmaniye' te ki işletmelerin başarılı olması için değişen akımlara uyum sağlaması önemli. Dijital dünyaya adım atmayan bir işletme rakiplerinin gerisinde kalmaya mahkum olur. Ancak etkili bir web tasarımıyla teknoloji çağına ayak uydurmak mümkün olur. Medyosfer Digital, işletmelerin ihtiyaç duyduğu online görünürlüğü kapsamlı web yazılım hizmetleriyle sunuyor.

Web Yazılım Süreçleri

Medyosfer sektördeki en güncel web yazılım ve web tasarım süreçlerini benimser. Genel olarak tasarım ve uygulama sürecimiz aşağıdaki adımlardan oluşur.

 1. Konsept çalışması
 2. Kullanıcı deneyimi tasarımı
 3. Kullanıcı ara yüzü tasarımı
 4. Teknik tasarım
 5. Test ve uygulama
 6. Tasarımın arama motoru optimizasyonu

Tüm bu adımlar Osmaniye web tasarım sürecinde kullanıcı dostu tasarım prensiplerini benimsemek için titizlikle uygulanır. Ekibimiz konsept çalışması ve kullanıcı ara yüzü tasarımlarında müşteri ile yakın ilişkiler kurar. Böylelikle müşterinin beklentileri tam olarak anlaşılarak tasarıma yansıtılabilir.

Osmaniye Özel ve Kurumsal Web Yazılım

Kurumsal web siteleri şirketlerin online dünyada varlık göstermelerinin en etkili yollarından biridir. Günümüzde müşterileri ilk olarak arama motorları üzerinden ürünleri ve hizmetleri arar. Bu arama sonucunda daha güçlü online varlığı olan şirketler öne çıkar.

Osmaniye Web yazılım Medyosfer Digital tarafından kapsamlı olarak sunulan hizmetlerden biridir. Bunun yanı sıra şirketler kurumsal kimlik çalışmaları, kurumsal logo çalışmaları ve dijital pazarlama kampanyalarıyla online görünürlüklerini arttırabilirler. Medyosfer dijital pazarlama ve reklam ajansı olarak kurumsal ihtiyaçları her yönden karşılayacak çözümler sunuyoruz.

Ayrıca istek halinde özel projelerle de tam hayal ettiğiniz internet sitesine kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Özel web yazılım hizmeti kapsamında sitenizi tamamlayan mobil uygulamaya da sahip olabilirsiniz.

Web Tasarım Prensiplerimiz

İyi bir tasarım rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olabilir. Bu sadece sunduğunuz ürünler için geçerli değil. İnternet sitenizin ve mobil uygulamanızın iyi bir tasarıma sahip olması online dünyada fark yaratmanıza yardımcı olabilir. Medyosfer, tasarım alanındaki en iyi uygulamaları benimseyerek en iyi sonuçları sunar.

İşte web tasarım prensiplerimiz:

 1. Markanın değerlerini ve kimliğini yansıtan tasarım çalışması yapmak.
 2. Tüm reklam süreçlerinde tutarlı marka kimliği yaratmak.
 3. Web tasarımı sırasında işletmenin isteklerini ve kullanım kolaylığını hedeflemek.
 4. Teknik hatalardan arındırılmış, hızlı ve çevik internet sitesi sunmak.
 5. Mobil uygulamalarda tüm online platformlarda marka kimliğini desteklemek.

Siz de markanıza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız medyanın atmosferine doğru yola çıkın. Web yazılım ve web tasarım hizmetlerimizle hayallerinizdeki online görünürlüğe kavuşmanıza yardımcı olacağız.

Medya her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Dijital medya ve yeni medyanın altın çağını yaşadığı bu ortamda markanızın doğru kanallarda yer alması çok önemli. Medyosfer Digital, medya ve dijital pazarlama sektörüne yeni bir soluk getiriyor. “Medyadaki Atmosferiniz” markanıza yeni bir hava katacak.

 • 0 (553) 304 74 00

 • 0 (850) 441 1 178

 • bilgi@medyosfer.com

 • Merkez Mah. Seyhan Cengiz Turhan Cad. No:2 Eskipazar / KARABÜK

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı