WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Video Prodüksiyon - Seslendirme

Video Prodüksiyon - Seslendirme

09 Temmuz 2020, 03:55
Video Prodüksiyon - Seslendirme

Dijital dünyada tanıtımın önemi

Günümüz dünyasında sizin imajınız kadar, markanızın imajı da büyük önem taşımaktadır. Video Prodüksiyon ve Seslendirme ekibimiz ile markaların ihtiyaçlarına ve markaların ihtiyaçlarına ve kurum çizgilerine uygun, modern teknikler kullanarak sayısız projeye başarıyla imza attık. Daha iyi noktalara taşımak için savaştığımız markaların dijital alanda ortağı olarak teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli dijital gelişimine katkı sağlamaya devam ediyoruz. eknolojinin ve rekabetin arttığı günümüz şartlarında, tüm şirketlerimizin ve markalarımızın tanıtım filmleri ihtiyacı olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Şirketin üretim gücünün ve ürünlerin bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılması gereken tanıtım videoları, müşteriler ve bayiler için büyük önem taşımaktadır. Prodüksiyon şirketimizce hazırlanan kurumsal tanıtım filmleri, profesyonel metinler doğrultusunda hazırlanan videolar ile en etkili sunumlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazılan metnin de seslendirme işlemi en az yapılan film kadar önem arz etmektedir. Seslendirme sektörü içinde uzun zamandır faaliyet göstermekte olan firmamız tanıtım filmlerinin seslendirilmesinde kaliteli ve özenli bir şekilde hizmet vermektedir. Tanıtım filmlerinin kurumların, firmaların ve markaların kendini tanıtmasında adeta bir kimlik niteliği taşıyor olmasının bilincinde olan firmamız tanıtım filmi seslendirme çalışmaları için nitelikli bir çalışmayla en iyi seslendirmeyi ortaya çıkarmaktadır. Tanıtım filmlerine yönelik seslendirme hizmetlerimizden yararlanan firmaların ve markaların kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtan, tanıtım içeriğiyle film olarak hazırlanmış olan görsellere en uygun şekilde bu görsellerin altını dolduran seslendirme çalışmalarımızla projeleri tamamlayarak siz müşterilerimize sunulmasını sağlıyoruz.

Kurumsal tanıtım filmleri, dijital ortamda müşterilere açılan kapıdır. Binlerce sayfalık metinlerle anlatamadığımız hikayemizi, 3-4 dakikalık videolar ile en etkili şekilde anlatılabildiği, istatistik bilgiler ile sabittir. Tanıtım Filmi bir senaryo mantığında gitse de, çekim ile ulaşabileceğimiz görüntülerin sanatsal bir reklam oluşturması sağlanabilir. Reklam filmi kalitesiyle Tanıtım Filmi mantığının birleşimiyle sağlanan filmlere imaj tanıtım filmi denir. Genelde 1 dk civarında anlatılmak istenen mesaj verilir. Hedef kitleniz, daha hızlı ve doğru bilgiye ulaşabilir. Elbette,bu tanıtım filmlerinin bıraktığı iz daha kalıcı ve güven verici olduğunu unutmadan!

Yapılacak en stratejik planlama; Profesyonel bir partnerdir.

Şirketiniz, markanız veya ürünleriniz için, Tanıtım Filminizin oluşturulması ve tüm prodüksiyon ihtiyaçlarınızda; doğru bilgiler vererek, stratejilerinizi mantık çerçevesinde yorumlayıp ve sizi kitlenize hızlı bir şekilde ulaştırırız…

 

Medya her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Dijital medya ve yeni medyanın altın çağını yaşadığı bu ortamda markanızın doğru kanallarda yer alması çok önemli. Medyosfer Digital, medya ve dijital pazarlama sektörüne yeni bir soluk getiriyor. “Medyadaki Atmosferiniz” markanıza yeni bir hava katacak.

  • 0 (530) 441 8 178

  • 0 (850) 441 1 178

  • bilgi@medyosfer.com

  • Merkez Mah. Seyhan Cengiz Turhan Cad. No:2 Eskipazar / KARABÜK

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı