WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Medyosfer Digital

Medya her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Dijital medya ve yeni medyanın altın çağını yaşadığı bu ortamda markanızın doğru kanallarda yer alması çok önemli. Medyosfer Digital, medya ve dijital pazarlama sektörüne yeni bir soluk getiriyor. “Medyadaki Atmosferiniz” markanıza yeni bir hava katacak.

Medyosfer Digital Kim?

Medyosfer, dinamik ve genç kadrosuyla bireysel ve kurumsal hizmet sunan bir reklam ajansı. Ancak bir farkla. Basılı medyanın yanı sıra dijital medyadan da faydalanarak markanızın her alanda görünür olmasını sağlıyoruz.

Sektörde edindiğimiz deneyimleri müşteri memnuniyeti prensibimizle uyguluyoruz. Baştan sona kurumsal kimlik çalışması için gerekli tüm detaylar üzerinde çalışıyoruz. Kimlik tasarım çalışmaları ise dijital pazarlama ve reklam çalışmalarıyla destekleniyor.

Nasıl Çalışıyoruz?

Teknolojinin her geçen gün önem kazandığı çağda özgün marka kimliğinin öneminin farkındayız. Özgün bir logo, özgün bir kurumsal kimlik ve özgün bir web tasarımı her zaman rakiplerinizin bir adım önünde olmanızı sağlar. Tasarım ekibimiz markaların ihtiyaçlarını ele alarak özgün tasarımlar gerçekleştiriyor. Sektör özellikleri dikkate alınarak ihtiyaç duyduğunuz rekabetçi avantaj kurumsal kimlik tasarımıyla sağlanıyor.

Ayrıca kurumsal kimlik tasarım süreci Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmalarıyla daha da etkin hale geliyor. Facebook, Instagram ve Google reklamları sayesinde işletmenizin daha fazla kullanıcıya ulaşmasına yardımcı oluyor. Hedef kitleye özel yapılan çalışmalar, işletmenizin yeni müşteri kazanma sürecine katkıda bulunuyor.

Prensiplerimiz

Medyosfer Digital, kurumsal marka çalışması ve dijital pazarlama süreçlerinde müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılamayı hedefler. Ekibimiz beklenin ötesinde bir hizmet sunmak içi çalışıyor. Müşterilerimizden gelen bilgiler ışığında kurumsal marka tasarımının ötesinde kapsamlı bir reklam ve pazarlama kampanyası da düzenliyoruz.

Web tasarımı, logo tasarımı, dijital pazarlama, kurumsal kimlik tasarımı ve reklam çalışmalarımla işletmelerin başarılarını doğru bir şekilde yansıtmasını sağlıyoruz. Ayrıca tüm tasarım çalışmalarını uygun dijital pazarlama ve online reklam çalışmalarıyla destekliyoruz.

Markanız Atmosferin Sınırlarını Aşsın

İyi bir marka yönetimi doğru tasarımla başlar. Doğru tasarım ve doğru pazarlama birleşince markanız kolaylıkla sınırları aşar. Sadece ülkenin değil atmosferin de sınırlarını açmak için medyadaki çözümüz Medyosfer Digital. Online ve fiziksel dünyada farkınızı ortaya koyun. Rakipleriniz karşısından benzersiz ve özgün tasarımlarınızla avantaj yaratın. Doğru tasarım ve doğru pazarlama sayesinde doğru kitleye ulaşın.

Medya her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Dijital medya ve yeni medyanın altın çağını yaşadığı bu ortamda markanızın doğru kanallarda yer alması çok önemli. Medyosfer Digital, medya ve dijital pazarlama sektörüne yeni bir soluk getiriyor. “Medyadaki Atmosferiniz” markanıza yeni bir hava katacak.

  • 0 (530) 441 8 178

  • 0 (850) 441 1 178

  • bilgi@medyosfer.com

  • Merkez Mah. Seyhan Cengiz Turhan Cad. No:2 Eskipazar / KARABÜK

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı