WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Elbette. Yazılımlarınızı eğer isterseniz mevcut sunucularımızda yıllık olarak cüzzi miktarlar ile barındırabilrsiniz. 

Fiyatlandırma projeye göre değişkenlik gösteriyor. İstediğiniz özellikleri yazılım mühendislerimiz inceledikten sonra kısa süre içinde sizlere fiyat teklifi iletilecektir.

SEO (Arama motoru optimizasyonu) hizmeti fiyatlandırılması web siteniz ve istediğiniz anahtar kelimelerinin analizleri sonucunda özel bir teklif olarak sizlere iletiliyor. Lokasyon ve anahtar kelime rekabetine göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

Yazılım hizmetlerimiz anahtar teslim olarak yapılmaktadır. Proje sonrasında yazılımdan kaynaklanan her sorunda ücretsiz destek vermekteyiz. Proje özelliklerinden hariç ek bir revize talep edildiğinde farklı bir ücretlendirme yapılmaktadır.

Tabi ki. Tüm yazılımlarımız gelişmeye açık ve sizin her istekleriniz doğrultusunda mühendislerimiz tarafından özel teklifler ile gelişimler yapılmaktadır.

Medya her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Dijital medya ve yeni medyanın altın çağını yaşadığı bu ortamda markanızın doğru kanallarda yer alması çok önemli. Medyosfer Digital, medya ve dijital pazarlama sektörüne yeni bir soluk getiriyor. “Medyadaki Atmosferiniz” markanıza yeni bir hava katacak.

  • 0 (553) 304 74 00

  • 0 (850) 441 1 178

  • bilgi@medyosfer.com

  • Merkez Mah. Seyhan Cengiz Turhan Cad. No:2 Eskipazar / KARABÜK

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı